| Symbol oferty | MDI-DS-5749 |
| Powierzchnia | 100,00 m² |
| Powierzchnia użytkowa [m2] | 90,00 m² |
| Powierzchnia działki [m2] | 575 m² |
| Powierzchnia balkonów/tarasów | 20,00 m² |
| Liczba pokoi | 3 |
| Liczba sypialni | 2 |
| Rodzaj domu | jednorodzinny |
| Technologia budowlana | cegła czerwona |
| Standard | |
| Garaż | brak |
| Okna | PCV |
| Instalacje | ELEKTRYCZNA |
| Liczba tarasów | 1 |
| Zagosp. działki | częściowo zagospodarowana |
| Ukształtowanie działki | płaska |
| Kształt działki | kwadrat |
| Pokrycie dachu | papa termozgrzewalna |
| Stan budynku | do zamieszkania |
| Ogrodzenie działki | siatka |
| Rok budowy | 1965 |
| Gaz | w ulicy |
| Woda | tak-podgrzewacz elektryczny |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | zabudowa jednorodzinna |
| Ogrzewanie | pompa ciepła |
| Umeblowanie | do uzgodnienia |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 700 m |
| Odl. do sklepu [m] | 200 m |
| Odl. do szkoły [m] | 700 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 700 m |
| Tarasy | taras duży |
| Drzwi antywłamaniowe | tak |
| Prąd | w budynku |
| Kanalizacja | miejska |
| Pomieszczenia | |
| Liczba WC | 1 |
| Glazura WC | glazura |
| Podłoga WC | panele podłogowe |
NA SPRZEDAŻ DOM W ALEKSANDROWIE KUJ.;;
Wolnostojący dom parterowy w kształcie litery L, w Aleksandrowie Kujawskim, umeblowany i urządzony w stylu Retro. Dobra komunikacja z Toruniem -25 km drogą A1 i z Ciechocinkiem 5 km. Dom o powierzchni u użytkowej około 100 m2 z 3 pokojami i otwartą kuchnią z oknem i tarasem, usytuowany na ogrodzonej i zagospodarowanej nasadzeniami działce o powierzchni 575 m2 z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej. Woda i kanalizacja z sieci gminnej gaz w ulicy przy domu . Dom wybudowany w latach 1960-tych, po kapitalnym remoncie w 2022 roku, ocieplone styropianem 12 cm i położony tynk strukturalny. Strop nowy ocieplony wełną mineralną podwójnie, podłoga nowa betonowa ocieplona twardym styropianem podłogowym, dach deskowany pokryty papą termozgtrzewczą . Okna PCV dwuszybowe, w salonie i pokojach osobna klimatyzacja .Dom ogrzewany pompą ciepła przystosowany z paneli fotowoltaicznych o niskich kosztach eksploatacji. Nowa instalacja elektryczna i hydrauliczna, nowe drzwi wewnętrzne i zewnętrzne także parapety.
.
ROZKŁAD POMIESZCZEŃ;;
--- Salon połączy z kuchnią i wyjściem na taras.
--- Sypialnia.
--- Sypialnia.
--- Łazienka z WC i prysznicem.
--- Przed pokój.
ATUTY NIERUCHOMOŚCI;;
Dom do zamieszkania od zaraz z możliwością rozbudowy i wyremontowania części prawej nie zamieszkanej około 60 m2 przynależnej do posesji. Jego niski koszt eksploatacyjny czyni go atrakcyjny godnym polecenia, niewielka odległość do centrum i pełnej infastruktury miasta to kolejne zalety. Przestronna działka na nowy garaż z bezpośrednim wjazdem z ulicy, możliwość adaptacji drugich pomieszczeń na zakład usługowy lub wynajm, który może przynosić dochód to kolejny atrybut tej nieruchomości. Oczywiście jego lokalizacja z dostępem do dworca PKP i PKS to kolejna plusy w połączeniu z dużymi miastami.
Oferta godna polecenia! Cena 575 000 (do negocjacji) Zapraszam serdecznie do oglądania nieruchomości. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji oraz w pełni profesjonalną obsługę! Kontakt i prezentacja tel. 729 715 218. Grzegorz Polak. BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI. Nasz Doradca Kredytowy bezpłatnie pomoże Państwu w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Przed prezentacją niezbędne jest uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego, czyli zawarcie niezobowiązującej umowy pośrednictwa - na poszukiwanie nieruchomości.
Wysokość raty
Podatek od czynności cywilno-prawnych
Taksa notarialna
(opłata notarialna)
Wniosek o wpis do KW
VAT od prowizji
agencji nieruchomości
VAT od taksy notarialnej
(opłaty notarialnej)
Prowizja agencji nieruchomości
Wypisy aktu notarialnego
Razem
Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.
doradca ds. nieruchomości