Dom na sprzedaż Aleksandrów Kujawski (gw)

4 pokoje
138.00 m²
7 065,22 zł/m2
MDI-DS-5647
Oblicz ratę kredytu

975 000 zł

Dom na sprzedaż
Oferta na wyłączność

Szczegóły oferty

Symbol oferty MDI-DS-5647
Powierzchnia 138,00 m²
Powierzchnia użytkowa [m2] 110,00 m²
Powierzchnia działki [m2] 940 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 25,00 m²
Liczba pokoi 4
Liczba sypialni 3
Rodzaj domu wolnostojący
Technologia budowlana suporeks
Wymiary działki 17/43/33/33 m
Garaż w bryle
Okna PCV
Instalacje dobre
Liczba tarasów 1
Pomieszczenia
Powierzchnia pokoi 25/12,19/11,20/8,89 m2
Podłogi pokoi panele
Typ kuchni z nowoczesną zabudową kuchenną
Rodzaj kuchni aneks kuchenny - połączony z salonem
Powierzchnia kuchni 13,42 m2
Podłoga kuchni panele
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 2
Powierzchnia łazienki [m2] 5 m2
Glazura łazienki nowego typu
Podłoga łazienki płytki
Wyposażenie łazienki wanna, kabina prysznicowa, umywalka, bidet, WC
Liczba przedpokoi 2
Powierzchnia przedpokoi 9,70 m2
Podłoga przedpokoi płytki
Violetta Krajewska

Violetta Krajewska

doradca ds. nieruchomości

Napisz wiadomość 43 Ofert

Opis nieruchomości

Nowocześnie urządzony i wyposażony dom k/ Aleksandrowa Kujawskiego, dobra komunikacja z Toruniem -25km i z Ciechocinkiem 5km.
Oferujemy do sprzedaży dom parterowy o powierzchni u użytkowej 110 m2 z dużym tarasem,  usytuowany na ogrodzonej i zagospodarowanej nasadzeniami działce o powierzchni 940 m2  położony w miejscowości Konradowo przed Aleksandrowem Kujawskim z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej  asfaltowej. Woda i kanalizacja  z sieci gminnej.