MIDAS Nieruchomości jest nowoczesną firmą świadczącą usługi z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Prowadzimy kompleksową, w pełni profesjonalną obsługę wszelkiego rodzaju transakcji dotyczących nieruchomości.

Proces związany z obrotem nieruchomościami jest dość skomplikowany i wymaga profesjonalnej obsługi. Nieruchomość jest towarem nietypowym, dlatego zanim dojdzie do transakcji, należy sprawdzić wiele dokumentów. Zazwyczaj potencjalni Klienci nie posiadają specjalistycznej wiedzy w tym zakresie. Z tego powodu profesjonalna wiedza i umiejętności naszych doradców mogą okazać się niezbędne.

Cały zespół doradców naszej firmy daje Państwu gwarancję rzetelnie wykonanej pracy jaką jest w tym przypadku pośrednictwo w obrocie nieruchomościami.

Nad bezpieczeństwem transakcji opiekę sprawuje pośrednik w obrocie nieruchomościami Rafał Łęgowski posiadający licencję nr 21688, członek Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Oferowane przez nas nieruchomości weryfikujemy zarówno pod kątem prawnym, formalnym i faktycznym. Doradzamy naszym Klientom jak korzystnie, a przede wszystkim bezpiecznie dokonać zakupu bądź najmu nieruchomości.

Biuro MIDAS Nieruchomości ubezpieczone jest od Odpowiedzialności Cywilnej: polisa nr 35746655 w TUW Concordia Polska.

Zapewniamy indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego biura.

Zespół Biura MIDAS Nieruchomości